OCLEAN elektriline hambahari X Pro, roosa

43,99

3 makset 14.66€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 1.43€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 6970810551488Saadavus: Laost otsas SKU: 6970810551488 Kategooriad: , , ,

Teavita mind kui toode laos

Kirjeldus

Uudne LCD-puuteekraani disain:
Ülemaailmne uuenduslik 0,96-tolline värviline LCD-puuteekraan lihtsaks ja intuitiivseks kasutamiseks. Jälgige oma hammaste harjamise kvaliteeti aruande kaudu, mis kuvatakse pärast hambapesu otse ekraanile. See on esimene nutikas elektrilise hambaharja seeria, mis paneb kogu vajaliku teabe teie peopessa.

Põhjalik puhastus:
Uue põlvkonna Maglevi harjadega mootori jõul töötav Oclean X Pro annab kuni 42 000 harjatõmmet minutis, mis on teiste tavaliste elektriliste hambaharjadega võrreldes täiustatud. Toob võimsa ja põhjaliku suupuhastuskogemuse.

Täiustatud pimetsooni tuvastamine:
Sellel nutikal hambaharjal on sisseehitatud güroskoop, mis suudab tuvastada liikumist, nurka ja survet. Loob koheselt harjamise aruanded, sealhulgas harjamise skoor, harjamise aeg ja mis kõige tähtsam – annab teada, mis kohad on veel harjamata.

32 intensiivsust iga harjamisrežiimi jaoks:
Kolme suure jõudlusega harjamisrežiimiga (puhastamine / valgendamine / massaaž) ja 32 intensiivsusega suudab see nutikas hambahari rahuldada kõik teie erinevad puhastusvajadused. Lisaks pakub rakendus Oclean 14 vaikekohandusskeemi, mida saab valida. Mis iganes teie hammaste ja igemete olukord ka poleks, leiate sobiva puhastusplaani Oclean X Pro abil.

Ülipikk 30 päeva aku tööiga:
Täislaadimine 2 tunniga tagab 30 päeva pikkuse aku tööea, sellist laadimistehnoloogiat ei pruugi teiste elektrooniliste hambaharjade puhul kunagi kasutada. Kaasas olev 2-in-1 magnetiline USB-laadimisalus ja -hoidik aitavad hõlpsalt laadida ja säästa ruumi, kui te ei lae. Suurepärane valik nii koduseks kasutamiseks kui ka reisimiseks.

SPETSIFIKATSIOONID

  • Kaubamärk: Oclean
  • Värv: Sakura Pink
  • kuni 42000 p/min
  • Laadimine: Magnet-USB kiirlaadimine, 2-in-1 laadija + hoidik
  • Veekindel tase: hambahari: IPX7, laadija: IPX5
  • Sisend: 5V / 1A
  • Aku eluiga: 1. tasemel 40 päeva, 32. tasemel 20 päeva
  • Aku mahutavus: 800 mAh

PAKI SISU
1 x hambahari ja harjapea
1 x laadija ja hoidik
1 x USB kaabel
1 x kasutusjuhend