fbpx

Müügitingimused

Üldised müügitingimused kehtivad epood24.eu klientide (edaspidi Klient) ja epood24.eu  omaniku  Kulla OÜ ( edaspidi epood24.eu) vahel.
Üldised müügitingimused on kooskõlas  Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega. Lähtutakse www.epood24.eu tooteinfost, hinnakirjast ning ostuinfost.

Müügi ja hinnakirja muudatused jõustuvad, kui need on avaldatud epood24.eu poes. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis kehtivad Kliendi jaoks  eelnevad tellimuse tingimused v.a kui seaduses või müügitingimustes ei ole sätestatud teisiti.

Kaupmees on isikuandmete vastutav töötleja, Kaupmees edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-l

Esitades tellimuse epood24.eu poes, kinnitab Klient, et on tutvunud müügitingimustega ning on nendega nõus.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Maksetingimused

Kiire ja mugav Eesti pangalingid  Swedbank, SEB Pank, Luminor , Cooppank, LHV .

Krediitkaardid: Visa (Verified by Visa) ja Mastercardi (Securecode)

Arvega tasumine (postitamine peale arve laekumist)

Hinnakiri

epood24.eu veebipoes müüdavate toodete hinnad sisaldavad 20% käibemaksu ning on toodud eurodes, ega sisalda kohaletoimetamiskulusid.

Koheletoimetuskuludeks saab Klient valida endale sobiva postiteenusepakkuja ostu vormistamisel. Postikulu hinnad sisaldavad käibemaksu.

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Tarneaeg Eesti siseselt on 1-2 päeva äripäevadel.Soome 4-5 päeva.

Kättetoimetamisviisid:

Omniva pakiautomaadid

Kulleriga koju või tööle

 

Toote tagastamine

Kui kaup ei vasta Kliendi ootsutele, on õigus see tagasi saata 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist.Postikulu maksab sellisel juhul klient. Tagastatav toode peab olema kahjustamata, originaalpakendis ning kasutamata. Raha tagastatakse kliendile 14 päeva jooksul peale kauba tagastust epood24.eu  lattu.Tagastamisele ei kuulu kauba ostul makstud postikulu vaid makstakse ainult kauba eest makstud hind.

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kosmeetikatoodetele , mis on avatud. Kuna nad ei ole kasutatavad tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel.

Tagastus teha  Rakvere Vaalakeskuse Smartposti või Rakvere Vaalakeskuse Omniva pakiautomaati. Kontakt 5300 5016 info@epood24.eu  Kaubaga lisada osstuarve.

Garantii

Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretentsioon esitada 2 aasta jooksul.

Garantii korral võtta ühendust maili teel info@epood24.eu

Muud

Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhindutakse Eesti Vabariigis kehtivast seadlusandlusest ning poolte vahelisi suhteid reguleerivatest õigusaktidest.