FAIRYWILL Sonic elektriline hambahari + otsikud, vutlar

17,99

3 makset 6€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 0.58€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 6973734202689Saadavus: 48 laos SKU: 6973734202689 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Pimestage kõiki silmipimestava naeratusega. ADA poolt heaks kiidetud FairyWill FW507 Plus Sonic hambahari tekitab kuni 40.000  vibratsiooni minutis ja pakub 2 režiimi vahel. Samuti on see varustatud nutika 30-sekundilise taimeriga.

Kõrge vibratsioonisagedus võimaldab FW507 Plus Sonic hambaharjal põhjalikult puhastada vaid 2 minutiga! Sellel on ka nutikas taimer, mis annab teile iga 30 sekundi järel lühikese pausi, et tuletada meelde, et peate muutma oma suu piirkonda, mida harjate. 2 minuti pärast lülitub hambahari automaatselt välja.

Kohandage hambahari vastavalt oma vajadustele. Seade pakub 5 režiimi vahel. Clean sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks ning White vabaneb kõige tõrksamatest plekkidest hammastel. Massaažirežiim masseerib teie igemeid ja poleerimisrežiim poleerib teie esihambaid. Saadaval on ka õrn tundlik režiim.

Kasutage oma hambaharja julgelt duši all või vannis. Samuti võib seda pärast iga kasutuskorda ohutult pesta jooksva vee all, pikendades nii selle eluiga ja vähendades bakterite kasvu ohtu.

Komplekt sisaldab 8 vahetatavat hambaharja otsikut. Saate need pereliikmete vahel jagada või endale tagavaraks jätta. Samuti ei pea te meeles pidama nende vahetamist! Mõne aja pärast hakkavad otsikute värvilised harjased tuhmuma, mis tähendab, et tuleks see ära visata ja uus paigaldada.

Sellel hambaharjal on pikk aku kasutusaeg, mis võimaldab teil ühe laadimisega laitmatult teenindada kuni 30 päeva. Laadimiseks kulub umbes 4 tundi. Seade toetab pingevahemikku 110-240V, mis tähendab, et saad selle lihtsa vaevaga ühendada mitte ainult tavalise võrgulaadijaga, vaid ka näiteks akupanga või sülearvutiga.