Ultraheli õhuniisutaja Deerma F325, valge

34,99

3 makset 11.66€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 1.14€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 6955578033698Saadavus: 6 laos SKU: 6955578033698 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Deerma F325

Kaasaegne õhuniisutaja Deerma F325 sobib ideaalselt koju. Tänu oma väikesele suurusele ja suurele 25 W võimsusele suudab see hõlpsasti niisutada iga ruumi.

Kaasaegne disain

Seade valmistati kõrgeima kvaliteediga materjalidest, et tagada pikaealisus ja samal ajal kaasaegne välimus. Läbipaistev veepaak võimaldab jälgida veetaset. Võid anumasse lisada ka oma lemmikkaunistusi, et niisutaja oma maitsele vastaks.

Kastmine kogu päeva jooksul

5-liitrist paaki saab täita kord päevas, et kogu ruum oleks päeva või öö jooksul pidevalt hüdreeritud. Niisutaja annab teile märku, kui veetase on madal, ja lülitub automaatselt välja, kui see saab otsa.

Sobivad filtrid

Spetsiaalne tolmufilter takistab mustuse sattumist paaki, et hoida seda kaua puhtana ning tekkiv aur ei ole ebameeldiva lõhnaga ning annab värskustunde.

Vaikne töö

Niisutaja disain võimaldas töömüra võimalikult palju piirata, nii et see töötab ainult 36 dB. Selle tegevust pole isegi öösel peaaegu kuulda.

Õrn udu

Vihmavarjukujuline väljalaskeava ja keraamiline pihusti võimaldavad ühtlaselt auru välja lasta. See blokeerib tõhusalt suured veepiisad ja 8 pragu jaotavad peene udu ühtlaselt väljapoole, tekitamata veeplekke.

Lihtne kasutada

Seadet juhitakse ühe nupuga. On kaks töörežiimi: esimene käik, mis jaotab õrnalt auru ja teine käik kiireks niisutamiseks suure hulga uduga.

Spetsifikatsioon

  • Kaubamärk Deerma
  • Mudel F325
  • Nimipinge 220-240V ~ 50 / 60Hz
  • Nimivõimsus 25W
  • Mõõdud 220 x 220 x 285 mm
  • Veepaagi maht 5L

Tõenäoliselt oleme kõik kuulnud õhupuhastitest, kuid kodus või kontoris õhupuhastit valides tuleb arvestada mõne põhifunktsiooniga.
Õhupuhasti põhiülesanne on õhu ioniseerimine ja desinfitseerimine. Selle spetsiaalsed filtrid püüavad kinni jämeda tolmu ja allergeeniosakesed, kaitsevad pindu hallituse (sh selle toksiinide) eest ning neutraliseerivad erinevaid tuppa sattuvaid viirusi. Õhupuhastaja tagab, et me hingame puhtamat õhku, mis ei ärrita nina limaskesta ja hingamisteid. See annab ka teie kodule värske õhu tunde ja muutub kaasaegse disaini aktsendiks.
Enne õhupuhasti valimist tuleb arvestada ruumi suurusega ja valida sobiv õhupuhastaja või selline, mis katab veidi suuremat pinda, tagades nii kogu vajaliku ruumi olemasolu. Samuti tasub tähele panna, mitu korda tunnis kogu ruumi õhk filtreeritakse. See arv sõltub seadme funktsionaalsusest ja võib olla mõnest kuni mitme korrani tunnis, reguleeritav automaatselt või mehaaniliselt. Sama olulised on elektritarbimine ja müratase.