ROJECO nutikas lemmiklooma toidu dosaator

99,00

3 makset 33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 3.22€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 6975116292936Saadavus: 1 laos SKU: 6975116292936 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Rojeco nutikas lemmiklooma toidu dosaator kasutab Wi-Fi-ühendust, kaasas on 3L reservuaar ja 720p kaamera, mille vaateulatus on 115°, mis võimaldab salvestada oma lemmiklooma ja teha fotosid. Nii saate oma karvasel sõbral silma peal hoida ja temaga suhelda isegi siis, kui olete kodust eemal. Sisseehitatud kõlari ja mikrofoni abil saate anda oma lemmikloomale käsklusi ja salvestada kuni 10 sekundi pikkuse häälsõnumi, et julgustada teda söögi ajal sööma. Rakenduses saate koostada muudetava toitumiskava.

3-liitrine paak mahutab kuni 2,5 kg toitu. Sellest piisab täiskasvanud kassile kuni 25 päevaks toitlustamiseks. Tänu läbipaistvale disainile saate mugavalt kontrollida allesjäänud toidu taset, ilma et peaksite kaant eemaldama.

Saate toiteallikaks kasutada kaasasolevat 5V adapterit või varustada patareidega (ei kuulu komplekti). Elektrikatkestuse korral lülitub see automaatselt akutoitele, pakkudes teie lemmikloomale regulaarset sööki sõltumata välistest tingimustest. Lisaks saab üksikuid komponente kergesti lahti võtta ja seejärel voolava vee all pesta. Seega naudib teie lemmik söögi ajal alati hügieenilisi tingimusi.

Sisaldab:

  • Nutikas dosaator kaameraga
  • 1,5 m USB kaabel
  • EU adapter
  • Kasutusjuhend