FILORGA Hydra-hyal Replenishing Moisturising Gel 50ml

31,99

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10,66

3 makset 10.66€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

EAN: 3540550000145Availability: 5 laos Tootekood: 3540550000145 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Niisutav näokreem, mis annab nahale mati efekti. See on spetsiaalselt loodud rasusele ja kombineeritud nahale, pakkudes intensiivset niisutust, taastades noorusliku pehmuse ning kontrollides läiget. Kreem sisaldab erinevat tüüpi 100% looduslikku päritolu hüaluroonhapet, mis aitab tasakaalustada naha niiskustaset ja tagab kauakestva mati tulemuse. Selle kerge tekstuur ei ummista poore.

Peamised omadused:

  • Niisutus ja naha silumine: Erineva molekulaarsuurusega hüaluroonhappe kompleks taastab naha niiskustaseme, muutes selle siledamaks ja nooruslikumaks.
  • Mati efekti andmine: Koostis on rikastatud poore vähendava toimeainega, mis tagab kauakestva mati tulemuse ja aitab kontrollida naha läiget.

Kasutamine: Kandke hommikul ja/või õhtul näole ja kaelale. Optimaalse niisutava toime saavutamiseks on soovitatav kasutada koos sama sarja Filorga Hydra-Hyal näoseerumiga.