DUO ripsmeliim vitamiinidega 5g

9,44

3 makset 3.15€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 0.31€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 0073930568124Saadavus: Laost otsas SKU: 0073930568124 Kategooriad: , , , ,

Teavita mind kui toode laos

Kirjeldus

DUO Brush-On lateksivaba ripsmeliim ripsmete ja ripsmetutikute kinnitamiseks. Liim kuivab väga kiiresti ja talub väga vähesel määral pisaraid, vihma ja kuumalampi, näiteks laval. Sisaldab A-, E- ja C-vitamiini. Liim on peenikese harjaga, mis võimaldab ripsmeid kiiresti ja hõlpsalt paigaldada. Brush-On liimi on ka kontaktläätsedega ohutu kasutada!

Valge/läbipaistev

Kasutamine: Aseta kunstripsmete rida oma ripsmetega ühele joonele, alustades paigaldust välimisest servast. Kui kunstripsme rida on liiga pikk, lõika see välimisest servast lühemaks. Kandke ripsmeribale õhuke kiht liimi ja oodake 30 sekundit kuni liim on tahkunud. Aseta riba silmalaule, nii lähedale oma ripsmetele kui võimalik. Vajuta õrnalt paari sekundi jooksul sõrmedega nurkadesse. Liim kuivab 3-5 minutit. Eemalda kunstripsmed õrnalt, alustades välisservast. Seejärel eemalda vana liim kunstripsmetelt ning aseta need alusele tagasi, et saaksid neid uuesti kasutada.

 

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutage ainult vastavalt juhistele. Toote silma sattumisel loputa koheselt leige veega.

 

Koostis: Acrylates/Ethylhexy Arcylate, Copolymer, Retinol, Ascorbic Acid, Tocopherol