Depend GelLack Gel iQ Start Kit

36,74

3 makset 12.25€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 1.19€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 7391715029008Saadavus: 4 laos SKU: 7391715029008 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga!
Stardikomplekt sisaldab aluslakki, pealislakki, eelpuhastusvahendit, kõrgläikega puhastusvahendit, küüneviili, apelsinipuust maniküüritikku ja UV/LED-lampi – kõike, mida vajad, välja arvatud sinu eelistatud värvilist geellakki ja geellaki eemaldajat.
Gel iQ geellakki saad kasutada ka varbaküüntel, seda kantakse varbaküüntele samamoodi nagu sõrmeküüntele.
Enne hoolduse alustamist loe pakendis olevaid üksikasjalikke kasutusjuhiseid ja ohutusalast teavet!

Uudse koostisega geellakk Gel iQ – kiire ja lihtne küüntele kanda, suurepärase kõrgläike ja volüümi andva efektiga.
NO PREP tehnoloogia, ehk sa ei pea oma loomulikke küüsi enne lakkimist poleerima ega kandma küüntele tugevatoimelist primerit, mis võivad sinu küüsi kahjustada ning seetõttu tuleks neid vältida. Gel iQ vajab vaid puhastamist õrnatoimelise puhastusvedelikuga (Pre-Cleanser, samm 1) enne geellaki kasutamist.
UV/LED-lamp on spetsiaalselt välja töötatud Gel iQ sarjale ning selle lambiga on geeli kõvastamise aeg igas etapis 30 sekundit. Lambi ja geeli koosmõjul tekib tasandav efekt, kus kõvastumise ajal kaovad geelil kõik ebatasasused, isegi kui geellakk pole ühtlaselt küüntele kantud. Kui pealislakk on lambi all kõvenenud, pead vaid küüned puhastama kõrgläike puhastusvedelikuga (High Shine Cleanser, samm 5), mis annab küüntele fantastilise läike ja intensiivse värvi. Peale puhastamist on geellaki pind täiuslikult kuivanud ning seda võib koheselt katsuda ilma laki pinda vähimalgi määral kahjustamata. Gel iQ geellakk on kauakestev, püsib küüntel kuni 14 päeva.
Geel iQ eemaldamisprotsess on ainulaadne ja õrn nii küüntele, kui ka küünenahkadele. Vajad selleks ainult spetsiaalset taimeõli (Remover Oil, meetod 1) ja sooja veega leotamist. Mõnel juhul, näiteks kui sul on eriti kuivad küüned, võib vaja minna tugevamat eemaldajat (Remover + Removal wraps, meetod 2).
Stardikomplekt sisaldab kõike, mida vajad, välja arvatud värviline geellakk ning geellaki eemaldaja, need saad soetada eraldi juurde. UV/LED-lamp on varustatud adapteriga. Gel iQ geellakke saab kasutada ka varbaküüntel, samamoodi nagu sõrmeküüntel. Enne geellaki kasutamist loe pakendis olevat üksikasjalikku kasutusjuhendit ja ohutusteavet.
ÄRA KASUTA GEELLAKKI, KUI:

  1. sul on varem tekkinud allergiline reaktsioon sarnaseid tooteid kasutades (UV/LED lambiga kõvastuvad tooted);
  2. oled allergiline akrülaatide vastu, kuna need võivad põhjustada allergilist reaktsiooni
  3. su küünenahad on lõhenenud või vigastatud või kui su küüned on halvas seisundis (liiga õhukesed, kuivad või kihistuvad);
  4. sa närid küüsi või sul on nii lühikesed küüned, et küüs lõpeb enne sõrmeotsa.

Depend Gel iQ stardikomplekt sisaldab: aluslakk 5ml, pealislakk 5ml, eelpuhastaja 25ml, läikepuhastaja 25ml, küüneviil 1tk, apelsinipuust maniküüritikk 1tk,  taimeriga UV/LED lamp 1tk, kasutusjuhend.
Tähelepanu! Loe pakendis olev kasutusjuhend korralikult läbi. Väldi geellaki sattumist nahale. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Võib tekitada allergilist reaktsiooni. Igasuguse ebameeldiva reaktsiooni puhul lõpeta toote kasutamine. Väldi toote sattumist silma! Silma sattumisel loputa veega ja pöördu arsti poole. Säilita tooteid kinnisena toatemperatuuril, otsese päikesevalguse eest kaitstult. See toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 16-aastastele.
Koostis vt. pakendilt. Tootja: Depend Cosmetic AS, Rootsi