Depend geellakk Gel iQ 1012 Sparkle On Darling 5ml

5,00

3 makset 1.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 0.16€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 73181927Saadavus: 6 laos SKU: 73181927 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Kiire ja lihtne küüntele kanda, suurepärase kõrgläikega ja volüümi andva efektiga.

NO PREP tehnoloogia, ehk sa ei pea oma loomulikke küüsi enne lakkimist poleerima ega kandma küüntele tugevatoimelist primerit, mis võivad sinu küüsi kahjustada ning seetõttu tuleks neid vältida. Gel iQ vajab vaid puhastamist õrnatoimelise puhastusvedelikuga (Pre-Cleanser, samm 1) enne geellaki kasutamist.

UV/LED-lamp on spetsiaalselt välja töötatud Gel iQ sarjale ning selle lambiga on geeli kõvastamise aeg igas etapis 30 sekundit. Lambi ja geeli koosmõjul tekib tasandav efekt, kus kõvastumise ajal kaovad geelil kõik ebatasasused, isegi kui geellakk pole ühtlaselt küüntele kantud. Kui pealislakk on lambi all kõvenenud, pead vaid küüned puhastama kõrgläike puhastusvedelikuga (High Shine Cleanser, samm 5), mis annab küüntele fantastilise läike ja intensiivse värvi. Peale puhastamist on geellaki pind täiuslikult kuivanud ning seda võib koheselt katsuda ilma laki pinda vähimalgi määral kahjustamata. Gel iQ geellakk on kauakestev, püsib küüntel kuni 14 päeva.

Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades!
Toode sobib veganitele.

Tootja: Depend Cosmetic AS, Rootsi