Cif lemon puhastuskreem 540g

1,58

3 makset 0.53€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 0.05€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 8710908808838Saadavus: Laost otsas SKU: 8710908808838 Kategooriad: , ,

Teavita mind kui toode laos

Kirjeldus

Cif Lemon mikrokristallidega puhastuskreem. Ettevaatusabinõud: Puhastusvahend kõvadele pindadele. Mitte alla neelata. Ei sobi linoleumi, naha, vaipade, tekstiili, kodumasinatel olevate kirjade ja sümbolite puhastamiseks. Vältida pikemat kokkupuudet värvitud pindade ja alumiiniumiga. Õrnade pindade ja materjalide, uute või ebatavaliste, värvitud pindade ja alumiiniumpindade puhul testige toodet esialgu märkamatul kohal, pärast kasutamist loputage toode koheselt maha ning vältige tugevat hõõrumist.

“Kasutamine: kandke pinnale niiske käsna või lapiga, seejärel pühkige ära ja loputage. Mitte kasutada linoleumil, nahal ja tekstiilil ning vältida pikka kokkupuudet värvitud -ja alumiiniumpindadega.
Õrnade pindade ja materjalide, kõigi uut/ebatavalist tüüpi pindade, värvitud puidu ja alumiiniumpindade puhul, proovige enne silmatorkamatul kohal, loputage koheselt peale kasutamist ja vältige tugevat hõõrumist. Sobib keraamilistele pindadele (laske pliidiplaadil jahtuda ning loputage hoolikalt enne pliidi kasutamist).”