Chemi-Pharm Käte antiseptikum geel 1000ml

12,59

3 makset 4.2€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 0.41€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 4742124007133Saadavus: 6 laos SKU: 4742124007133 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

CHEMISEPT HAND DES on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh Mycobacterium terrae) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota).

Tootes CHEMISEPT HAND DES on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, vältimaks respiratoorsete allergooside teket. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. CHEMISEPT HAND DES on nahasõbralik ja sisaldab komponente, millel on nahka pehmendav, niisutav ja kaitsev toime. Toode on geeli vormis, mis tagab kasutamise mugavuse, efektiivsuse ja vähese lenduvuse.

KASUTAMINE:

Hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes meditsiiniasutustes, operatsioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites, hambaravikabinettides, haiglate teenindavates abiteenistustes, haigete kodusel hooldamisel, vältimatu abi osutamisel välitingimustes, toidukäitlemisettevõtetes.

Hügieeniline käte antiseptika:

Pestud ka kuivatatud kätele kanda 3 ml CHEMISEPT HAND DES –i ja hõõruda kuivamiseni. Toimeaeg 30 sekundit.

Kirurgiline käte antiseptika:

CHEMISEPT HAND DES Pestud ka kuivatatud kätesse hõõruda 2 korda 3-6 ml. (Oluline on jälgida, et kogu töödeldav pind oleks lahusega kaetud) Sissehõõrumine toimub kokku 1,5 minuti jooksul. Töödelda nii käelabad kui küünarvarred.

Toode vastab EN 1500 ja EN 12791 nõuetele.

ETTEVAATUSABINÕUD:

Käitlemisel täita ohutusnõudeid!

Sisaldab biotsiidi!

Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga!

Vahend on väga tuleohtlik

Hoida eemale süttimisallikast – Mitte suitsetada!

Silma sattumisel loputada rohke veega ja pöörduda arsti poole

Biotsiidi Registreerimistunnistus Nr.1180/13