Ardell DUO Line IT Lash IT ripsmeliim must 3,5g

13,64

3 makset 4.55€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 0.44€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

EAN: 073930669494Saadavus: 8 laos SKU: 073930669494 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Maailma juhtiva ripsmeliimi brändi DUO® Line It Lash It revolutsiooniline uuendus. Ripsmeliim, mis sobib ripsmekaartele, ripsmetutikutele ja magnetripsmetele. Kaks ühes liim toimib märjalt kasutades ripsmeliimina ja kuivalt kasutades lainerina. Liim on peenikese harjaga, mis võimaldab ripsmeid kiiresti ja hõlpsalt paigaldada. Erinevus tavalisest ripsmeliimist seisneb selles, et DUO Line It Lash liimi kantakse otse ripsmejoonele, mitte kunstripsmetele. Ripsmed püsivad paigal, ilma et peaks päeva jooksul liimi juurde lisama. Veekindel, parabeeni- ja lateksivaba.

Kasutamine: Aseta kunstripsmete rida oma ripsmetega ühele joonele, alustades paigaldust välimisest servast. Kui kunstripsme rida on liiga pikk, lõika see välimisest servast lühemaks. Kanna kaks kihti liimi puhtale ja kuivale ülemisele silmalaule oma ripsmetele võimalikult lähedale. Aseta ripsmed ettevaatlikult lainerijoonele, enne kui värv on jõudnud täielikult kuivada. Kui lainerijoone värv on jõudnud kuivada ning ripsmeid on vaja korrigeerida, tõmba ripsmed ettevaatlikult ära, puhasta silmalaud ning alusta uuesti ripsmete paigaldamist.
Veekindla lainerijoone saad eemaldada õlibaasil meigieemaldajaga.
Kui toode tekitab kasutamisel ärritust, lõpeta koheselt selle kasutamine ja pöördu arsti poole.

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutage ainult vastavalt juhistele. Toote silma sattumisel loputa koheselt leige veega.