fbpx

Scholl Velvet elektriline jalaviil Roosa + kosmeetikakott

19,99

134 laos

EAN: 5997321772233 SKU: 5997321772233 Kategooriad: , , , , , ,

Täiuslikult sile nahk peale esimest kasutamist. Ilma igasuguste probleemideta saate jalad, mis näevad head välja ja tunduvad supersiledad. Velvet SmoothTM eemaldab kõva naha mõne minutiga, jättes Teile vapustavad jalad, millega tahaksite uhkustada. Lihtne kasutada. Rullige viiliga õrnalt üle kõva naha ja surnud nahk kaob. Kui Teie jalad on jälle siledad ja pehmed, saate rahulolevalt hingata. Ergonoomiline käepide. Spetsiaalselt disainitud MicraluminaTM asendatavad otsikud. Õrn ja tõhus pöörlev toime. Töötab patareidega. Kasutusvalmis.

Pakendi sisu: 1 x elektrooniline jalaviil, 1 x rullotsik, 4 x AA parateid, 1 x Kooriv hari kuivale ja ketendavale nahale

Kasutusjuhend: Säilitage välispakend edaspidiseks. Vaadake täielikku juhendit pakendi seespoolt.

Esimene kasutamine: 1. Keerake seadme põhja vastupäeva. 2. Eemaldage seadmelt põhi ja eemaldage punane isolatsiooniriba. 3. Asetage seadme põhi tagasi ja keerake päripäeva kinni. 4. Jälgige juhendeid regulaarseks kasutamiseks pakendi seespoolt. Tähelepanu! Kasutamiseks ainult jalgade kõval nahal. Kasutage ainult kuival (mitte märjal) nahal. Ärge kasutage seadet muudel kehaosadel. Kasutage ainult sihtotstarbel. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Samas piirkonnas mitte kasutada kauem kui 3-4 sekundit. Lõpetage kohe kasutamine, kui tekib ärritus või ebamugavustunne. Mitte kasutada vigastatud, valusal või ärritunud nahal. Ärge asetage seadet vette. See toode ei sobi suhkruhaigetele ja neile, kellel on halb vereringe. Kasutamise ajal hoidke pikki juukseid ja riideid seadmest eemal.

100% originaaltoode

Kingituseks kosmeetikakott!