fbpx

Proda Xunshen juhtmevaba bluetooth kõlar

9,99

20 laos

EAN: 6971278726777 SKU: 6971278726777 Kategooria:

Proda Xunshen kaasaskantav juhtmevaba Bluetooth kõlar koos USB / AUX, FM raadio + micro SD kaardi lugejaga

Kas teil on probleeme hommikuse ärkamisega? Veenduge, et igal hommikul ärataksite teid muusikaga, mis teile meeldib. Multifunktsionaalne ja juhtmevaba stereokõlar aitab teid selles. Ühendage see oma telefoni, sülearvuti või muu seadmega Bluetoothi ​​või AUX-kaabli abil ja alustage oma päeva põnevate rütmide või igapäevaste raadiouudiste saatel.

Kuulake muusikat Bluetoothi, AUX-kaabli või micro SD-kaardi kaudu

See seade võimaldab teil nautida muusikat ja kuulata lemmikraamatute või raadiojaamade salvestisi kõikjal, kus te viibite. Esteetiline ja funktsionaalne äratuskellaga kõlar ühildub kõigi Bluetooth-juhtmevaba ühendusega varustatud seadmetega. Kuulake muusikat oma kogust, mille kogute oma nutitelefoni või sülearvutisse alati, kui soovite. Kõlaril on ka SD-kaardi lugeja, millelt saab muusikat mängida.

Praktiline telefonihoidja

Valjuhääldit saab kasutada ka telefoni hoidiku/alusena. Tänu sellele funktsioonile saad telefoni iga päev enne uinumist samasse kohta panna ja järgmisel hommikul lõpetad selle otsimise nagu varem. See funktsioon on kasulik ka siis, kui lülitate telefonis filmi sisse. Saate oma lemmikseriaale vaadata mugavamalt ja parema heliga kui telefoni sisse ehitatud väikestest kõlaritest. Statiiv on mõeldud telefonidele, mille paksus on kuni 10mm (paksus korpusest).

Toide pistikupesast

Valjuhääldi töötamiseks ühendage see teile sobivas kohas pistikupessa. Laadijat saad kasutada juba olemasolevast telefonist (äratuskellal on sisseehitatud micro USB laadimispesa). Lisaks on sellel sisseehitatud 1200 mAh mahutav aku, tänu millele saad selle panna kuhu iganes soovid. Komplekti kuulub mikro USB kaabel pikkusega 50 cm. Kõlari mõõdud: 21 x 12 x 9 cm.