fbpx

INSMILE Instant Smile hambavalgendus komplekt

29,99

3 laos

Tootekood: 99076 Kategooriad: , ,

Komplekt koosneb: Valgendusgeel 30ml + Aktivaatoraine 15ml + silikoon hambakape

Instant Smile – kodus kasutatav peroksiidivaba hammaste valgenduse komplekt, mis sobib ka tundlikele hammastele.
Toode on 10 kasutuskorraks ning esimesest korrast muutub hammaste toon juba 2-9 tooni valgemaks. Intensiivseima tulemuse saavutamiseks kasutage toodet 3 järjestikusel päeval. Protseduuride vahel ei ole soovitatav suitsetada, tarbida musta kohvi ega teed, šokolaadi, punast veini või muid värvilisi toite. Edaspidi võib kasutada vastavalt vajadusele. Ei muuda hambaid ega igemeid tundlikuks, kuna on vesinikperoksiidivaba. Ühe protseduuri kestuvus on kõigest 10minutit ning valgendusel ei pea kasutama eraldi UV ega LED lampi. Toote teebki eriliseks ainulaadne silikoonist hambakape, mis 5 minuti päikese- või lambivalguse all laadides hakkab toimima ja helendama kui külmsinine LED valgus, mis on ohutu teie hammastele ning tervisele. Maksimaalselt valge ja püsiva tulemuse jaoks soovitame kasutada InSmile järelhooldusvahtusid. Vastunäidustused: rasedus, imetamine, igemehaigused. Geel valgendab vaid pärishambaid.

Kasutamine:
1. Puhastage oma hambad kasutades normaalset hambaharja ning -pastat.
2. Laadige silikoonist hambakape lambi- või päikesevalguse all 5 minutit.
3. Puhastage aktivaatorainega hambapinnad (pretreatment), kasutades selleks spetsiaalset tuubi küljes olevat švammi.
4. Pigistage õhuke kiht valgendusgeeli (whitening gel) silikoonist hambakapesse.
5. Vajutage hambakape pooleks ning asetage suhu. Võite õrnalt sõrmedega suruda, et geel kataks kõiki hambaid ning hambavahesid.
6. Jätke suhu 10 (maksimum 20) minutiks. Toode sobib ideaalselt dušši all kasutamiseks, kuna kuumus mõjub valgedusprotsessile soodsalt.
7. Väikestes kogustes geeli alla neelamine ei põhjusta mingit ohtu Teie tervisele.